Пользовательское соглашение

Центр обучения Бариста в Киеве

Цей Договір публічної оферти (надалі за текстом – «Договір») встановлює умови та порядок придбання товарів та надання послуг на інтернет-сайті https://baristain.kiev.ua/ (далі – «Сайт») між ФОП «Немченко Є.П.» (надалі «Інтернет-магазин») та невизначеним колом осіб у розумінні ст.ст. 633, 641, 644 Цивільного кодексу України, на нижчевикладених умовах: 

1. Основні терміни та визначення

Інтернет-магазин в особі фізичної особи-підприємця Немченко Єгора Павловича, засноване у відповідності із Законодавством України, реєстраційний номер 3379808193, оперує сайтом, розміщеним у мережі Інтернет за адресою https://baristain.kiev.ua/

Інтернет-магазин – компанія, що реалізує товари та надає послуги відповідно до переліку, визначеного на сайті.
Покупець – будь-яка особа, яка акцептувала дану Угоду з власного інтересу або виступає від імені і в інтересах представленої нею юридичної особи.
Договір – договір, що укладається на підставі норм чинного Цивільного кодексу України між Покупцем та Інтернет-магазином, на підставі якого Інтернет-магазин за дорученням, за рахунок і від імені Покупця здійснює підбір, купівлю і доставку обраних Покупцем на Сайті Товарів, а Покупець зобов’язується прийняти та оплатити належним чином надані послуги Інтернет-магазину і компенсувати витрати Інтернет-магазину з виконання доручення Покупця.
Публічна Оферта – пропозиція Інтернет-магазину (викладена на сайті Інтернет-магазину та соцмережах), адресована невизначеному колу фізичних та юридичних осіб укласти Договір на визначених умовах.
Товар — опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів.
Замовлення — оформлена та розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на придбання і доставку від його імені і за його дорученням Товарів.
Сайт – сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об’єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою https://baristain.kiev.ua/ і що містить всі ознаки публічної оферти з продажу Товарів та надання послуг.
Пропозиція – комплекс послуг з організації та надання оренди обладнання у тимчасове використання відповідно до умов Договору поставки продукції.
Акцепт – повне, безумовне та беззастережне прийняття Покупцем умов публічної оферти даного Договору.
Угоди – цей Договір, Угода про конфіденційність та будь-які інші угоди та правила, розміщені Інтернет-магазином на Сайті.

2. Предмет Договору

2.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцю, ґрунтуючись на його прагненнях, бажаннях і можливості скористатися послугами з продажу Товарів від імені, за дорученням і за рахунок Покупця, і їх доставці, а також на прагненні Інтернет-магазину надати Покупцю інформацію, що цікавить його, продати Товари.
2.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві продаж та/або оренду, доставку Товарів.
2.3. Покупець приймає умови цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Оформити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь- якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.
2.4. Покупець приймає умови цього договору в момент натискання на кнопку «Надіслати» для отримання пропозиції засобами телефонного або електронного зв’язку щодо оренди обладнання та вартості кавових зерен.
2.5. Інтернет-магазин має право без попереднього повідомлення Покупця залучати третіх осіб для виконання покладених на нього обов’язків за Договором доручення.

3. Ціна товарів

3.1. Ознайомитися із ціною товарів та умовами можна у розділі інтернет-магазину «Магазин» та у карточці товару.
3.2. Пропозицію щодо вартості оренди обладнання та купівлі кавових зерен можна отримати по e-mail шляхом натискання кнопки «Надіслати»

4. Порядок оформлення Замовлення

4.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів у віртуальну корзину «Ваше замовлення» і натиснувши кнопку «Оформити замовлення».
4.2. Оплата здійснюється:
• онлайн банківською платіжною карткою VISA/MasterCard;
• онлайн через інтернет-банкінг Приват24;
• оплата готівкою при отриманні.
Оплата проводиться в національній валюті України – гривнях.
4.3. Оплата за послуги з оренди обладнання та купівлі кавових зерен проводиться
відповідно до підписаного договору з Надання послуг та умов, вказаних у ньому. До
підписання такого договору, поставка товарів Покупцю не здійснюється.

5. Порядок оплати

5.1. Покупець оплачує обрані Товари та/або Послуги з Інтернет-магазину, а також
зобов’язується відшкодувати фактичні витрати Інтернет-магазину на виконання
доручення Покупця, згідно з умовами цього Договору.
5.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів, послуг Інтернет-магазину і відшкодування понесених нею фактичних витрат на здійснення доручення Покупця, дорівнює сумі, що підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.
5.3. Покупець повинен ознайомитися з зовнішнім виглядом доставлених Товарів, перевірити номенклатуру замовлених і доставлених Товарів у вказаному місці їх доставки.

6. Порядок доставки Замовлень

6.1. Інтернет-магазин здійснює доставку Замовлення в зазначений Покупцем місце і час для того, щоб останній міг отримати оплачений Товар або оплатити в момент отримання.
6.2. Доставка здійснюється з 10:00 до 19:00 з понеділка по п’ятницю. Вихідні дні – субота, неділя та офіційні свята. Додаткову інформацію про доставку Товару можна дізнатися по e-mail [email protected]
6.3. Умови доставки:
— Кур’єрська доставка по Україні здійснюється безкоштовно при мінімальній сумі
замовлення 1000,00 грн.
— Доставка Новою Поштою здійснюється відповідно до тарифів перевізника.
— Самовивіз – Покупець може самостійно забрати Товари за адресою, що вказана на сайті інтернет-магазину.
6.4. Про можливість доставки за межі України Покупцеві слід уточнювати у адміністрації Інтернет-магазину по e-mail [email protected].
6.5. При доставці Замовлення Покупець отримує від представника Інтернет-магазину документи відповідно до законодавства Україні.

7. Умови повернення

7.1. У разі бажання повернути придбану продукцію необхідно зв’язатися з адміністрацією Інтернет-магазину по e-mail [email protected], вказавши причину, номер замовлення і контактні дані.
7.2. Повернення товару здійснюється протягом 14 календарних днів від дати покупки при наступних умовах:
1) збереження цілісності товару і упаковки,
2) товар, не був у вживанні і не має слідів використання.
7.3. Повернення товару здійснюється за рахунок покупця.

8. Права та обов’язки сторін

8.1. Інтернет-магазин має право:
— в односторонньому порядку призупинити відвантаження товару відповідно до цього Договору у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.
8.2. Покупець зобов’язаний:
— своєчасно сплатити та отримати замовлення згідно з умовами цього Договору.
8.3. Покупець має право:
— оформити замовлення в Інтернет-магазині;
— оформити електронний договір;
— вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

9. Відповідальність сторін

9.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, що передбачений цим Договором та діючим законодавством України.
9.2. Інтернет-магазин не несе відповідальності за:
— незначне неспівпадіння кольорової гами товару, що може відрізнятись від оригіналу через різну передачу кольорів на моніторах різних електронних пристроїв;
— зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення
замовлення;
— затримку у наданні послуг (обробки замовлення та доставки товару), що відбувається за причинами, на які Інтернет-магазин не може вплинути;
— протиправні незаконні дії Покупця, здійснені за допомогою доступу до мережі Інтернет;
— передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів — IP, MAC-адреси третім особам.
9.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, що була спричинена його діями (особисто, навіть якщо його IP- адреса використовувалась іншою особою) особам або їх майну, юридичним особам, державі або моральним принципам.
9.4. У випадку настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від
виконання умов цього договору. Під умовами непереборної сили для цілей цього договору вважаються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, що виключають або об’єктивно заважають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумними способами.
9.5. Усі спори, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У випадку не досягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору в судові органи згідно з чинним законодавством.

10. Строк дії договору

10.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.
10.2. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 ЗУ «Про електронну комерцію».
10.3. До закінчення строку дії цей Договір може бути розірваний за згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів та при умові, що Покупець сплачує усі платежі та збори Перевізника, якщо Товар вже було передано на склад перевізника.
10.4. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку у випадку порушення однією зі сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених діючим законодавством України.
10.5. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.
10.6. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни в текст цього договору за власним розсудом у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців за умови попередньої публікації його на сайті https://baristain.kiev.ua/

11. Конфіденційність і захист персональних даних

11.1. При оформленні на сайті замовлення або для отримання Пропозиції Покупець залишає наступні персональні дані:
• ПІБ;
• адреса електронної пошти;
• ПІБ отримувача.
11.2. Крім вищезазначених даних, Інтернет-магазин отримує від Покупця дані:
• адресу доставки;
• інформацію про смаки, інтереси, уподобання Покупця;
• та іншу інформацію.
11.3. Надаючи свої персональні дані на Сайті при оформленні Замовлення або для отримання Пропозиції Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження строку дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
11.4. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для цілей продажу Товарів і надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.
11.5. Інтернет-магазин зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця
інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам та третім особам, які діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов’язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.
11.6. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти
персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися з заявою в службу підтримки. У цьому разі Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину.
11.7. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю дійсності.